İLETİŞİM

Thomas

Thomas Schalk

Genel müdür

İthalat / ihracat, tekliflerin sunulması, tohumlar ve embriyolar

Almanca, İngilizce

Tel: +43 664 28 03 127
thomas@schalk-nutztiere.at

Karl

Karl Schalk

alım/satım

Genç sığırlar, süt inekleri ve kesim için sığırlar

Almanca, İngilizce

+43 664 244 18 52
karl@schalk-nutztiere.at

Christian

Christian Schweinzer

Lojistik ve taşımacılık

Uluslararası

Almanca, İngilizce

+43 664 886 57 077
schweinzer@schalk-nutztiere.at

Dominik

Dominik Löffler

Lojistik ve taşımacılık

Yönetim

Almanca, İngilizce

+43 664 253 96 05
dominik@schalk-nutztiere.at

Gamze

Gamze Aygac

Damızlık sığır, kuzu ve koyun satışı

TÜRKİYE

Türkçe, Almanca, İngilizce

+43 664 887 266 99
gamze@schalk-nutztiere.at

Nodir

Nodir Orifjonov

Damızlık sığır satışı

Rusça konuşulan bölge ve BDT ülkeleri

Almanca, İngilizce, Rusça, Özbekçe

 +99897 370 00 05
office@schalk-nutztiere.at

Umid

Umid Ruziev

Damızlık sığır satışı

Rusça konuşulan bölge ve BDT ülkeleri

İngilizce, Rusça, Özbekçe

+99890 323 00 78
office@schalk-nutztiere.at

Michi

Michaela Rieger-Schmitt

Ofis ve yönetim

 

Almanca, İngilizce

+43 3115 3879
office@schalk-nutztiere.at

Tina

Tina Schieder

Arka ofis ve yönetim

(Sosyal Medya + Pazarlama)

Almanca, İngilizce

+43 3115 3879
tina@schalk-nutztiere.at

Susan

Susan Schalk

Finansal Yönetim

 

Almanca, İngilizce

+43 3115 3879
susan@schalk-nutztiere.at

İLETİŞİM

Ulaşım